KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12611200

nr 1261 1200

Acke Ã…slund

(1881-1958), Sverige

Blandteknik, Signerad, med dedikation, 18x23

Utrop:

700 kr

Såld:

350 kr

måndag 17 juni 2019
kl 18:47:03

12/6 23:01:08 1      300 kr
17/6 18:29:07 2      Vinnande bud

Acke Ã…slund

Läs mer om Acke Ã…slund